HAKKIMIZDA

Sektördeki tecrübesini,huzurlu atmosferi,güvenli ve teknolojik donanımı, deneyimli; güler yüzlü ekibi ile;İlk günden bugüne kadar ilkemiz, doğru ve dürüst çalışarak güven kazanmaktır.Bu anlayışla arkamızda iyi referanslar bıraktık.

Güzellik sektöründeki tüm yenilikler merkezimiz tarafından yakından takip edilerek, çağdaş teknoloji ile tecrübe ve birikimlerimizi bütünleştirmek hedef alınmıştır. Edindiğimiz deneyimlerle, geçmişten günümüze "Müşterilerinin özgün gereksinimlerine özel ve beklentilerini aşan kalitede çözüm üretmek" ilkesiyle hizmet etmekteyiz. Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır.

Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir. Estetik Form Güzellik Salonu,bağlı bulunduğu Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ruhsatlandırılmış bir kuruluştur.

Estetik Form Güzellik Salonunda cilt ve vücut bakımlarında kullanılan ve yurtdışında önemli kozmetik markalarının ürünlerinin satışı da yapılmaktadır.

Estetik Form Güzellik Salonunun hiçbir yerde şubesi yoktur.

Hizmetlerimiz için Ödemelerinizi kredi kartı ile de yapabilirsiniz.

Estetik Form Güzellik Salonu, randevu sistemi ile müşteri kabulü yapılmaktadır.

Estetik Form Güzellik Salonu, bugüne kadar güvene dayalı ve son derece istikrarlı bir yol çizmiştir.

"Güzelliğin Başladığı Yer" olarak adlandırdığımız merkezimize sizleride bekliyoruz...