İPEK KİRPİK

Uzun, yoğun ve kıvrık kirpikler kadınların rüyalarını süslüyor. İpek kirpikle istediğiniz uzunlukta, yoğunlukta, hacimde ve hatta modelde kirpiklere sahip olabilirsiniz.

İpek kirpik uygulaması, farklı maddelerden elde edilen tekli yumuşak kirpiklerin özel bir yapıştırıcıyla tek tek kişinin kirpiğinin dibinden yapıştırılması uygulamasıdır. Böylece kirpik sayısı neredeyse iki katına çıkıyor, bu eklemeler uzun ve kıvrık olduğu için de bakışlarınız değişiyor. Uygulamanın süresi ise yaklaşık 1 saattir.

İpek kirpik uygulaması sonrasında rimeliniz, eyelineriniz, kirpik kıvırıcınız ve göz kaleminizle vedalaşmanız gerek. Yağlı göz makyaj temizleyicileri, ovalayarak makyaj çıkarma, göz kremi, sıcak duş ve sauna da ipek kirpiklerin yapıştırıcısını gevşeten ve dökülmelerine neden olabilen durumlar. Ayırca gözyaşının zarar verme ihtimali nedeniyle ağlamak da tavsiye edilmiyor. Fazla makyaj yapılmayan yaz ayları için, her sabah makyaj yapmaya fırsat bulamayan ancak makyajlı görünmek isteyenler için ve nişan ve düğün gibi özel dönemler için ideal olan kirpik; doğru ellerde yapılırsa bağımlılık yapacak kadar harika bir sonuç çıkarıyor.