LAZER EPİLASYON

Vücuttaki İstenmeyen tüylerden kurtulmak için Epilasyon cihazında en son teknolojiyi sizlere sunmaktan gururluyuz.

Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.Cihazımız en önemli özelliği, farklı deri ve kıl tiplerine yönelik çok yönlülüğü, güvenirliği, kullanım kolaylığı ve elde edilen mükemmel sonuçtur.

Günümüzde çeşitli lazer cihazları geliştirilerek, kıl ve cilt tipine uygun bir şekilde kullanılmasına ve bireylerin istenmeyen tüyler sorununa kalıcı çözümler üretilmesi amaçlanmıştır. Lazer epilasyonun ilk keşfedildiği zamanlarda, beyaz cilt rengi, koyu kıllar üzerinde etkili sonuçlar verdiği gözlemlenirken, bugün gelişmiş cihazlarla hemen hemen tüm cilt ve kıl tipleri varyasyonlarına uygun hale getirilmiştir.

Farklı lazer epilasyonları ışık kaynaklarının cinsi ve atım sayısına göre değişkenlik gösterirler. Bu sebeple lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiyseniz, gideceğiniz merkezde mutlaka farklı cihaz alternatiflerinin olmasına, kişiye özel ve kişinin bedeni üzerindeki farklı tüy tiplerine özel cihazlar kullanabilecek kapasitede olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

Hijyenik ortamda, son teknoloji güvenilir bir cihazla ve uzman estetisyenlerimiz ile istenmeyen tüylerinizden kurtulun…